O FIRMIE

Firma MAG Polska Sp. z o.o. istnieje od 2013 r. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, dobrej opinii i rozpoznawalności firmy zaufało nam wiele polskich i światowych koncernów. Współpracujemy też z firmami średnimi i osobami fizycznymi prowadzącymi jednoosobową działalność gospodarczą. Naszą wizytówką jest bardzo szybki czas reakcji od momentu informacji od naszego klienta i błyskawiczna realizacja poprzez wycenę, zapłatę i odbiór produktów. Profesjonalny zespół pracowników i współpracowników cechuję się bardzo dużą dokładnością i sumiennością w wykonywanych zadaniach.

Istotą idealnego rynku jest doprowadzenie do takiej ilości transakcji, która w sposób możliwie idealny równoważy zasoby podażowe z możliwościami nabywczymi odbiorców. Rzeczywistość jednak jest często zupełnie inna i nawet w dobrze prosperującym przedsiębiorstwie mogą powstać nadwyżki magazynowe uciążliwie zakłócające bieżące funkcjonowanie przedsiębiorstwa.
Tymczasem te nadwyżki przy zastosowaniu odpowiednich narzędzi marketingowych i potencjału logistycznego mogą dostarczyć przychodów wszystkim uczestnikom rynku i satysfakcji konsumentom.
Profesjonalnie zbudowana sieć relacji z dostawcami i wieloletnie doświadczenie w zakresie nawiązywania kontaktów z dostawcami pozwalają nam na skuteczne przekształcanie nadwyżek towarów w zyski wszystkich naszych partnerów.
Poszukujesz zbytu dla swoich nadwyżek produkcyjnych? Chcesz odzyskać potrzebną powierzchnię magazynową i odmrozić zainwestowane w towar środki finansowe? Jeśli choć na jedno z tych pytań odpowiedź brzmi „TAK” to znaczy, że jesteś we właściwym miejscu.