Produkcja na zlecenie

Dla profesjonalistów- producentów, dystrybutorów i innych podmiotów wykonujemy usługi produkcji na zlecenie.
W tej grupie usług realizujemy zarówno pojedyncze etapy procesu produkcji (np. opracowanie receptury, tabletkowanie, blistrowanie, konfekcjonowanie) jak też kompleksową realizację procesów produkcji wyrobów pod marką klienta, począwszy od opracowania receptury, przeprowadzenia wszelkich badań poprzez wszystkie etapy produkcji, projektu i wykonania opakowania, konfekcjonowania, po wprowadzenie na rynek.

W zakresie tworzenia produktów i opracowywania receptur współpracujemy z wieloma specjalistami z zakresu biotechnologii. W oparciu o wieloletnie doświadczenia jesteśmy w stałym kontakcie z instytucjami – laboratoriami wykonującymi wszelkie niezbędne badania niezbędne do wprowadzenia produktu na rynek.
Realizujemy usługi mieszania, tabletkowania i blistrowania w wykorzystaniem najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych. Usługi konfekcjonowania realizujemy w oparciu o różnorodne systemy pakujące, zarówno z wykorzystaniem automatów formująco-dozujących, jak i (tam gdzie jest to technologicznie niezbędne) z zastosowaniem manualnej pracy ludzkiej.

W ramach stałej współpracy z agencją medialną istnieje możliwość wykorzystania różnorodnych instrumentów marketingowego oddziaływania na rynek, aż po kompleksową realizację kampanii promocyjno-reklamowej.

TOP